Mesaj gönder
Evde >

Shanghai Yimu Machinery Co., Ltd. Şirket Profili

Shanghai Yimu Machinery Co., Ltd.
Shanghai Yimu Machinery Co., Ltd.
Hakkımızda
Bizimle İletişim
Shanghai Yimu Machinery Co., Ltd.
Shanghai Yimu Machinery Co., Ltd.
Shanghai Yimu Machinery Co., Ltd.
Shanghai Yimu Machinery Co., Ltd.
Shanghai Yimu Machinery Co., Ltd.
Shanghai Yimu Machinery Co., Ltd.
Shanghai Yimu Machinery Co., Ltd.
Shanghai Yimu Machinery Co., Ltd.
Shanghai Yimu Machinery Co., Ltd.
Company Details

Main Market:

Kuzey Amerika , Batı Avrupa , Okyanusya

Business Type:

Üretici

Brands:

YIMUPACK

Çalışan Sayısı:

10~30

Yıllık satış:

300-500

Kuruluş Yılı:

2016

Bilgisayarı dışa aktar:

70% - 80%

Müşterilere Hizmet

24hr Provided

Introduction

Şangay Yimu makine Co, LtdÇin'de paketleme makineleri profesyonel bir üreticisidir.Ar-Ge, üretim, dağıtım ve satış sonrası hizmeti entegre eder.Yaklaşık yirmi yıllık gelişme ile.Şimdiye kadar ürünlerimiz ilaç, kimya, gıda ve tarım endüstrilerinde yaygın olarak kullanılmaktadır.Çoğu Avrupa, Amerika, Asya, Afrika'ya satıldı ve yüksek kalite ve rekabetçi fiyatları nedeniyle büyük popülerlik kazandı.

 

Yimu makine mühendislerimüşterilerimize en verimli, teknolojik olarak gelişmiş dolum hattı ve paketleme hattı sonu için rekabet avantajı sağlayan tasarımlarımızı modernize etmek ve basitleştirmek için sürekli çalışıyoruz.Tüm paketleme makinelerimiz yüksek kaliteli malzemelerden yüksek kaliteli işçilik ile inşa edilmiştir.

Sıvı dolum hattı, paketleme hattı sonu gibi paketleme ekipmanı gereksinimleriniz varsa, lütfen bizimle iletişime geçin, paketleme makinelerimizi ürününüze uyacak ve hatta mevcut paketleme hattınızla çalışacak şekilde özelleştirebiliriz.Paketleme taleplerinizi değerlendirdikten sonra, deneyimli personelimiz mevcut çok çeşitli paketleme ekipmanı seçeneklerini tartışacaktır.Ardından, ihtiyaçlarınıza ve bütçenize uygun olan paketleme makinelerini belirlemek için size danışacağız.

 

Kalifiye, yetenekli teknisyenlerüretim hattınızın sorunsuz bir şekilde çalıştığından emin olmak için sorun giderme ve problem çözme için kullanılabilir.Tüm paketleme ekipmanlarımız üç yıl garantilidir.Uzatılmış garantiler de mevcuttur.Çoğu yedek parça stokludur ve talebiniz üzerine 24 saat içinde sevk edilebilirler.

Hizmet

Önce müşteri, adil hizmet.|[Stratejimiz]|Geleceği en başından düşünün Sürekli değer yaratan bu düşünce sadece kendimiz için değil, müşterilerimiz için de aynı derecede önemlidir.Bu nedenle araştırma ve geliştirme çalışmalarına, bu şekilde yeni pazarlar açmaya, hammadde tüketimini azaltmaya ve gelecekteki müşteri ihtiyaçlarına hazırlanmaya devam ediyoruz.

Yenilik, sürdürülebilir kalkınmaya ulaşmanın temel bir nedenidir!Sürdürülebilir kalkınmayı kendi başımıza başaramayacağımızı biliyoruz.Bu hedefe ulaşmak, değer zincirimizdeki tedarikçiler ve müşterilerden devlet kurumlarına, STK'lara ve daha fazlasına kadar birçok farklı paydaşın yakın işbirliğine bağlıdır.Aynı şekilde geçmişten gelen aynı fikri uygulamak da sürdürülebilirlik için mümkün değil.İster yeni teknoloji ister yeni bir çalışma şekli olsun, inovasyon sürdürülebilir kalkınmanın sağlanmasında temel bir faktördür.

Çin Shanghai Yimu Machinery Co., Ltd. şirket Profili 0

Çin Shanghai Yimu Machinery Co., Ltd. şirket Profili 1

History

Shanghai Yimu Machinery Co., Ltd 2016 yılında kuruldu, başlangıç ​​ekibi 80 yıllık Avustralya makine fabrikasından, daha güçlü teknik destekten geldi.Başlangıçta, makine kalitesine ve küresel pazarı genişletmeye odaklandık.

 

3 yıllık gelişimden sonra ABD'de 2 bayi, Kanada'da 2 bayi, Meksika'da 1 bayi, Rusya'da 1 bayi, Almanya'da 2 bayi, İspanya'da 1 bayi, İngiltere'de 1 bayi, Arap Devletleri'nde 2 bayi ile işbirliği yaptık. , Vietnam'da 2 bayi, Tayland'da 2 bayi, Endonezya'da 1 bayi, Güney Afrika'da 2 bayi, Güney Amerika'da 2 bayi.Artık makinemizin tüm dünyaya ihraç edilmesi, daha fazla firmanın makinelerimizi satması umuduyla yeni bayimiz ve ortağımız olmak.Bize katılmaya geliyor.

Çin Shanghai Yimu Machinery Co., Ltd. şirket Profili 0

Our Team

Shanghai Yimu Machinery Co., Ltd, dosyalama makinesi, kapatma makinesi, etiketleme makinesi ve diğerleri dahil olmak üzere şişe paketleme ürünlerindeki tüm üretim hattı için lider bir üreticidir.ABD, Katar, İspanya, İtalya, Arjantin, Kanada, Malezya, Avustralya, İsviçre, Hindistan, BAE, Filipinler, Suudi Arabistan, Tayland, Brezilya, Cezayir gibi dünyanın her yerinden makine ve hizmetlerimizi kullanan memnun müşterilerimiz. , Hollanda vb.

Çin Shanghai Yimu Machinery Co., Ltd. şirket Profili 0

Sorgularınızı doğrudan bize gönderin.

Gizlilik Politikası Çin İyi Kalite Otomatik Etiketleme Makinası Tedarikçi. Telif hakkı © 2022-2024 yimupack.com . Her hakkı saklıdır.