Mesaj gönder
Evde >

Shanghai Yimu Machinery Co., Ltd. Şirket Profili

Fabrika turu
Hakkımızda
Bizimle İletişim
Production Line

Shanghai Yimu Machinery Co., Ltd., Şanghay, Songjiang Bölgesi, Sijing Kasabası Endüstri Parkı'nda yer almaktadır.Şirketin ana endüstrisi, dolum, mühürleme, kapatma, etiketlemeden paketlemeye kadar tüm üretim makinelerini kapsayan paketleme makineleri üretim hattıdır., Ürünlerimiz eczane, kimya, gıda ve tarım kimyasalları vb. alanlarda yaygın olarak kullanılmaktadır.Şirketin şu anda 30'dan fazla çalışanı, mekanik yapı tasarımında uzmanlaşmış birkaç mühendisi ve güçlü yeni ürün geliştirme yetenekleri var.Müşteri gereksinimlerini karşılayan mekanik ekipman tasarlamaya ve üretmeye kendimizi adadık.Şiddetli pazar rekabeti karşısında şirket, dış kaynakları entegre etmek, iç yönetimi optimize etmek, yenilik yapmaya devam etmek ve iş profesyonelleşmesi ve çeşitlendirme yönünde adımlar atmak için kendi avantajlarına güveniyor.Çin'in ağ geçidi şehri Şanghay'ın eşsiz coğrafi avantajına güvenerek ürünlerimiz Asya, Afrika, Avrupa ve Amerika ve diğer ülkelere ihraç edilmektedir ve ürünlerimiz yüksek kalite ve mükemmel hizmet açısından da popülerdir.
Kalite ve hizmet iş felsefesine bağlı kalarak, Shanghai Yimu Machinery Co., Ltd. müşterilerinin ihtiyaçlarını en büyük ölçüde karşılamak için yeni ve eski müşterilere yüksek kaliteli ürünler ve hizmetler sunar.Müşterilere hizmet etmek, müşterilere ulaşmak, "Öncü ve yenilikçi, mükemmelliği takip etmek" sürekli arayışımızdır ve daha iyi bir gelecek yaratmak için yeni ve eski müşterilerle işbirliği yapmayı içtenlikle dört gözle bekliyoruz!

OEM/ODM

Atölye 1:

Shanghai Yimu Machinery Co., Ltd. fabrika üretim hattı 0

Shanghai Yimu Machinery Co., Ltd. fabrika üretim hattı 1

 

Atölye 2:

Shanghai Yimu Machinery Co., Ltd. fabrika üretim hattı 2

Atölye 3:

Shanghai Yimu Machinery Co., Ltd. fabrika üretim hattı 3

Shanghai Yimu Machinery Co., Ltd. fabrika üretim hattı 4

R&D

Sergi salonu

Shanghai Yimu Machinery Co., Ltd. fabrika üretim hattı 0

Sorgularınızı doğrudan bize gönderin.

Gizlilik Politikası Çin İyi Kalite Otomatik Etiketleme Makinası Tedarikçi. Telif hakkı © 2022-2024 yimupack.com . Her hakkı saklıdır.